2 izbový byt v novostavbe s parkovacím státim, Komenského je na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

2 izbový byt v novostavbe s parkovacím státim, Komenského je na predaj

  • zariadený byt 54m2 + lodžia
  • vonkajšie státie v cene
  • super lokalita blízko centra
  • skvelá investícia

54 m²


L


2


1


Áno


Áno


Áno


2


áno


3m2 m²


tehla


J-V


plastové


ústredné


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Zariadený 2 izbový byt s lodžiou a vonkajším státim blízko centra mesta je na predaj!!! Využite jedinečnú príležitosť bývania v obľúbenej lokalite. Skvelá príležitosť na bývanie alebo ako investícia blízko centra toto ponúka tento 2 izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza na 2. poschodí kde Vás bezpečne dopraví výťah.

Veľkorysý priestor, zaujímavá dispozícia, kompletne zariadený a vybavený byt s biokrbom poteší nejedno oko. Dostatok úložného priestoru vďaka nábytku na mieru určite oceníte. Nepotrebné veci upracete do pivničnej kobky (3m2) hneď vedľa bytu. Svoje auto budete mať pod kontrolou na vonkajšom státi,  ktoré je už v cene. Nízke mesačné náklady (146€) novostavba blízko do centra to je zaručene skvelá ponuka.

Na kávu či vínko to máte doslova na skok, alebo si to môžete vychutnať doma na slnečnej lodžii. Super lokalita poteší najmä tých, ktorí majú radi mesto a nechcú mať do centra mesta ďaleko.

Vlastniť byt v tejto lokalite je zároveň skvelou investíciou, ktorá v budúcnosti vždy nájde zhodnotenie. Príďte sa sami presvedčiť tešíme sa na Vás.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail