3 izbový slnečný byt v novostavbe s 2 parkovacími státiami je na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

3 izbový slnečný byt v novostavbe s 2 parkovacími státiami je na predaj

  • dizajnovo zariadený byt (80m2) so slnečnou terasou (20m2)
  • 2x kryté státie
  • pivnica, skladový priestor
  • krásne výhľady okolo

100 m²


80 m²


3


1


Áno


Áno


Áno


3


áno


9m2 m²


železobetón


JV


drevená


hliníkové


vlastné kúrenie


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Priestranný kompletne zariadený 3 izbový byt so slnečnou terasou v rezorte Quartetto je na predaj. Nádherné výhľady na les, skvelé možnosti pre šport rezortné bývanie sú benefity k bytu.  2 kryté parkovacie miesta, veľkorysá pivnica, skladový priestor dotvárajú komfort k bytu.  Práve ste našli dokonale miesto pre  Vaše nové bývanie. V novučkom 3 izbovom byte Vás budú prebúdzať lúče slnka a neskôr podvečer, si ho budete užívať na 20m terase s výhľadom na les. Dokonalý relax so svojou rodinou po hektickom dni. Ak hľadáte priestranný, moderný, nadštandardný byt, bývanie v rezorte Quartetto splní Vaše očakávania. Buďte na svoje bývanie nároční a doprajte si viac. 

Vychutnávajte si krásnu prírodu okolo, jedinečné výhľady, skvelé podmienky pre šport, relax, čí turistiku. To všetko ponúka bývanie na hranici mesta a voľnej prírody. Novučičký 3 izbový byt čaká iba na Vás!  

Zoznámte sa s týmto bytom osobne a nechajte sa namotať na toto nádherné prostredie. Kontaktujte ma. Rada Vás týmto bytom prevediem.

Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail