Na predaj dom so slnečným pozemkom a výhľadom na les Brusno | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Na predaj dom so slnečným pozemkom a výhľadom na les
Brusno

  • slnečný pozemok
  • tichá lokalita
  • čistý vzduch
  • výhľad do lesa

1049 m²


301 m²


L


2


2


2


Áno


Áno


Áno


Áno


5


tehla


drevené


plyn/drevo


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Rodinný dom sa nachádza  v malej kúpeľnej obci Brusno, ktoré je vzdialené len 20 km od Banskej Bystrice a 20 km od Brezna. Miesto a dom má jedinečnú atmosféru a je súčasťou krásnej prírody a lesa. Ide o 2 podlažný rodinný dom ktorý podľahol už z časti rekonštrukcii a boli vymenené okná, nová elektrina, stierky, privedený plyn k domu, komplet zrekonštruovaná strecha. Kto má chuť predstavivosť a šikovné ruky vie si ho prerobiť podľa vlastných predstáv. 

Dom je dispozične riešený: 1NP kde je kuchyňa, špajza, chodba, kotolňa, izba, kúpelňa + wc a schodište do 2NP kde je kuchyňa, tri izby, chodba, schodište, kúpelňa osobitné WC, špajza. Každé podlažie má 113,63 m2.  Dom sa nachádza na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 1049 m2 z ktorého je krásny výhľad na les. Súčasťou pozemku je aj garáž s pivnicou kde odložíte všetko nepotrebné. Atmosféru tohto pekného miesta môžete zažiť len na osobnej obhliadke 😀.

Ak je aj Vašim snom bývať v rodinnom dome a byť obklopený krásnou prírodou, lesmi a čistým vzduchom táto ponuka je práve pre Vás. Obec Brusno ponúka kompletnú občiansku vybavenosť škôlku, školu, zdravotné stredisko, obchody, poštu, možnosť využiť kúpele ktoré sú na skok, turistické chodníky, cykloturistiku, chalupárčenie či lyžovanie v zime to je len časť toho čo toto skvelé miesto ponúka.

Ak Vás už nebaví bývať v meste plnom ruchu, tráviť čas v dopravnej špičke, mať zhon, stres a chceli by ste to vymeniť za kľudnejšie miesto pre život neváhajte ma kontaktovať. Moje meno je Martina Cibuľová a rada Vás týmto miestom prevediem osobne.

Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Hoďte očkom aj po...

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail