Rodinný dom Suchý vrch na predaj Banská Bystrica | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Rodinný dom Suchý vrch na predaj
Banská Bystrica

  • energeticky úsporný
  • najnovšie technológie
  • skvelá lokalita
  • krásne výhľady

892 m²


175 m²


3


3


5


ytong


hliník


tepelné čerpadlo


Áno


Áno


Áno


Áno

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu na Suchom vrchu. Energeticky úsporný pasívny rodinný dom s perfektným dispozičným riešením a najnovšími technológiami na trhu. Vybavenie domu: ytong+zateplenie, hliníkové okná pasívny štandard, tepelné čerpadlo ako hlavný zdroj kúrenia, zásobník TUV, dohrev vody elektrickým kotlom, stropné chladenie, termostat v každej izbe, podlahové kúrenie v celom dome, sadrové omietky, predpríprava na krb, dlažba okolo domu, predpríprava kamerový systém, videovrátnik, bleskozvod, vonkajšie žalúzie s elektronickým ovládaním, inteligentná elektroinštalácia svietidiel a žalúzií, predpríprava na zavlažovanie. Dom sa predáva v stave holodom.

Dispozícia domu: 1x spálňa s kúpeľňou a šatníkom, 3x izba, 2x kúpelňa, 1x technická miestnosť, 1x špajza, kuchyňa s obývačkou z ktorej sa dá prejsť na veľkú terasu so skleneným zábradlím, 2x garážové státie, 1x zádverie.

Krásne prostredie a zároveň kontakt s mestom to je skvelá voľba miesta na bývanie. Tento dom je vhodný pre ľudí, ktorý chcú mať mesto na dlani, ale zároveň byť blízko prírody. Doprajte si pokojné bývanie v príjemnom prostredí. V prípade záujmu dokončenie stavby na kľúč, podľa vašich predstáv.

Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy

Galéria

Hoďte očkom aj po...

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail