Stavebný pozemok s vydaným stavebným povolením je na predaj v obci Machulince | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Stavebný pozemok s vydaným stavebným povolením je na predaj v obci Machulince

  • stavebný pozemok 1066m2
  • voda, kanalizácia, elektrina, plyn na pozemku
  • vydané stavebné povolenie + projektová dokumentácia
  • super lokalita

1066 m²


Áno


Áno


Áno


Áno

Premeňte váš sen o bývaní na realitu!! Machulince je kľudná obec neďaleko Zlatých Moraviec a Topoľčianok kde vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 1066m2.

Ani malý aby ste museli robiť kompromisy pri stavbe domu, ale ani príliš veľký aby ste museli celé dni behať za kosačkou. Perfektná poloha pozemku a kompletná občianska vybavenosť ktorú k spokojnému životu budete potrebovať je tu.

Stavebný pozemok v obci Machulince sa nachádza len 10 minút na diaľnicu a 5km do Zlatých Moraviec. Krátka vzdialenosť do okolitých miest, kľud a súkromie sú perfektným bonusom pre vaše nové bývanie.

Ako bonus k pozemku ponúkame právoplatné stavebné povolenie a projektovú dokumentáciu. Stavať môžete okamžite pretože všetky siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn) už máte na pozemku k dispozícii.

Ak sa vám tento pozemok páči pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu neváhajte mi zavolať 0917 744 859. Teším sa na vás!!!

Cena
129 999 €
Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail