3 izbový byt novostavba s parkovaním v top lokalite Komenského je na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

3 izbový byt novostavba s parkovaním v top lokalite Komenského je na predaj

  • zariadený byt v novostavbe
  • 1x lódžia, 1x balkón
  • 1x garážové státie 1x vonkajšie státie
  • do centra na skok105,34 m²


92.63 m²


L


2


1


Áno


Áno


Áno


3


áno


áno


3.21 m²


tehla


JZ


plastové


ústredné


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Lokalita lokalita lokalita je slovo ktoré vystihuje túto skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú komfortné rodinné bývanie blízko do centra v obľúbenej lokalite na Komenského ulici. Poďte sa pozrieť spolu s nami na byt, ktorý hľadá nového majiteľa.

Mám pre Vás špičkový 3 izbový kompletne vybavený a zariadený byt, ktorý má príjemných 105m2, slnečnú lódžiu (10.08m2) aj balkón (2.63m2), garážové aj vonkajšie státie a veľkorysú pivnicu (3.21m2) toto všetko už máte v cene. Byt sa nachádza na 2. poschodí, kde Vás bezpečne dopraví výťah. Náklady na bývanie Vás milo prekvapia (182€/3osoby). Super ponuka ktorá sa tak často v tejto lokalite nevyskytuje. Výborná poloha do mesta, pekné tiché prostredie, kompletná občianska vybavenosť to je len časť výhod bývania v tomto byte. Tento skvelý byt bude voľný až od septembra 2022.


Tak čo vy nato? Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala a ste pripravení zmeniť adresu neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na Vás.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail