Služby | Martina Cibuľová - realitný maklér

Služby

reality v Banskej Bystrici - homestaging

Ponuku služieb som zostavovala s ohľadom na súčasné výzvy v realitnom biznise tak, aby aj v takto vysoko konkurenčnom prostredí dokázala vaša nehnuteľnosť zažiariť a prilákať tých správnych kupujúcich.

Proces predaja či kúpy nehnuteľnosti zastreším komplexne od počiatočnej konzultácie až po moment odovzdania kľúčov. Postup mojej práce máte pritom celý čas pod kontrolou a viete doň kedykoľvek vstúpiť.

Služby sú koncipované tak, aby vás odbremenili od stresu spojeného s kúpno-predajnými procesmi. Môžete sa pritom plne spoľahnúť na profesionalitu vykonanej práce a venovať sa svojim povinnostiam. 

Realitný marketing

Preč sú časy, keď stačilo umiestnenie inzerátu na všetky realitné portály. My navyše podporíme predaj vašej nehnuteľnosti modernými metódami propagácie, napr. PPC kampaňami na Google Ads či  sociálnych sieťach. Vytvoríme samostatný prezentačný web vášho domu či bytu a ponuku zatraktívnime dizajnovým homestagingom či kvalitnými fotografiami. Vyvoláme v záujemcoch pozitívne emócie a túžbu dozvedieť sa viac.  To všetko na základe dobre premyslenej marketingovej stratégie, ktorá má za cieľ predať vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase za čo najvyššiu cenu

Homestaging

Štýlová úprava nehnuteľnosti vám pomôže nielen pri fotkách a videách, ale aj pri samotných prehliadkach. Nehnuteľnosť upravíme tak, aby vo výsledku navodzovala príjemné pocity o bývaní, s ktorými sa záujemci budú vedieť stotožniť. Už len taká maličkosť, ako je misa plná červených jabĺk v miestnosti ladenej do béžovej, môže urobiť divy. Dizajn máme v oku, pohráme sa s rozmiestnením dekorácií, prinesieme dekoračné vankúše, zladíme farebnosť celého obrazu do zmysluplného celku

Profesionálne fotografie

Kombináciou homestagingu a profesionálnych fotografií až trojnásobne zvyšujeme pravdepodobnosť záujmu o konkrétnu nehnuteľnosť. Byt alebo dom nafotíme tak, aby už na prvý pohľad zaujal a nestratil sa v záplave iných ponúk. Tieto fotografie pre nás zhotoví skúsený profesionálny fotograf, s ktorým s výbornými výsledkami dlhodobo spolupracujeme. 

Videoobhliadka

Som medzi prvými realitnými maklérmi na slovenskom trhu, ktorí svoje ponuky dopĺňajú o profesionálne videoobhliadky. Ide o moderný, priekopnícky trend v realitnom biznise, vďaka ktorému vieme dramaticky zvýšiť záujem i atraktivitu konkrétnej ponuky. Šetríme čas potenciálnym kupujúcim, ktorí majú priestor si pokojne z domova prezrieť detaily a takisto šetríme čas aj predávajúcim tým, že na fyzické obhliadky už prichádzajú len reálni záujemcovia v poslednej fáze rozhodovacieho procesu. 

Právne služby a administratíva

Pomáhame ľuďom k bývaniu bezpečnou cestou. Zabezpečíme všetky dokumenty nutné k predaju nehnuteľnosti od kúpnej zmluvy cez návrh na vklad do katastra až po odovzdávací protokol. Každú nehnuteľnosť v ponuke preveríme z hľadiska vlastníckych práv, vecných bremien a iných tiarch. Budeme sa pýtať na prípadných nájomcov a ich právny status (napr. či bude nájomná zmluva ukončená riadne a včas pred zahájením predaja nehnuteľností). Zaujíma nás reálny technický stav nehnuteľnosti, spíšeme prípadné zjavné aj skryté vady. Zamedzíme tak možným sporom v budúcnosti a žalobám rôzneho druhu. 

Financie

Našou veľkou výhodou je, že zastrešíme aj komplexné realitné služby, aj financovanie. Kupujúcim pripravíme nezáväzné ponuky z ktorejkoľvek finančnej inštitúcie, či už ide o banku, alebo napríklad stavebnú sporiteľňu. Pomôžeme s vybavením úveru za najlepších podmienok, ktoré aktuálne trh ponúka. Tým zabezpečíme rýchly a bezproblémový priebeh financovania. 

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail