Služby | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Služby

reality v Banskej Bystrici - homestaging

Ponuku služieb som zostavovala s ohľadom na súčasné výzvy v realitnom biznise tak, aby aj v takto vysoko konkurenčnom prostredí dokázala vaša nehnuteľnosť zažiariť a prilákať tých správnych kupujúcich.

Proces predaja či kúpy nehnuteľnosti zastreším komplexne od počiatočnej konzultácie až po moment odovzdania kľúčov. Postup mojej práce máte pritom celý čas pod kontrolou a viete doň kedykoľvek vstúpiť.

Služby sú koncipované tak, aby vás odbremenili od stresu spojeného s kúpno-predajnými procesmi. Môžete sa pritom plne spoľahnúť na profesionalitu vykonanej práce a venovať sa svojim povinnostiam. 

Realitný marketing

Dnes už nestačí umiestniť inzerát na všetky realitné portály. Vieme, že je potrebné osloviť záujemcov aj inak. Predaj vašej nehnuteľnosti podporíme modernými metódami propagácie, napr. PPC kampaňami na Google Ads či  sociálnych sieťach. Vytvoríme samostatný prezentačný web vášho domu či bytu a ponuku zatraktívnime dizajnovým homestagingom, pútavými textami či kvalitnými fotografiami. V záujemcoch vyvoláme pozitívne emócie a túžbu vidieť nehnuteľnosť naživo. To všetko riadime na podklade dobre premyslenej marketingovej stratégie, ktorá má za cieľ predať vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase za čo najvyššiu cenu. Dáme sa do práce?

Homestaging

Vďaka homestagingu z dielne šikovnej dizajnérky ukážeme záujemcom, ako môže nehnuteľnosť vyzerať. Štýlová úprava nehnuteľnosti vám pomôže nielen pri fotkách a videách, ale aj pri samotných prehliadkach. Nehnuteľnosť upravíme tak, aby vo výsledku navodzovala príjemné pocity o bývaní, s ktorými sa záujemcovia budú vedieť stotožniť. Dizajn máme v oku, pohráme sa s rozmiestnením dekorácií, prinesieme dekoračné vankúše, zladíme farebnosť celého obrazu do zmysluplného celku. Premeňme spolu vašu nehnuteľnosť na bývanie snov!

Profesionálne fotografie

Kombináciou homestagingu a profesionálnych fotografií až trojnásobne zvyšujeme pravdepodobnosť záujmu o konkrétnu nehnuteľnosť. Byt alebo dom nafotíme tak, aby už na prvý pohľad zaujal a nestratil sa v záplave iných ponúk. Tieto fotografie pre nás zhotoví skúsený profesionálny fotograf, s ktorým s výbornými výsledkami dlhodobo spolupracujeme. Ukážme svetu vašu nehnuteľnosť z iného uhla.

Videoobhliadka

Je ťažké nájsť si čas na obhliadku množstva ponúk. Preto záujemcom šetríme čas videoobhliadkou. Na fyzické obhliadky tak už prichádzajú len reálni záujemcovia v poslednej fáze rozhodovacieho procesu. Som medzi prvými realitnými maklérmi na slovenskom trhu, ktorí svoje ponuky dopĺňajú o profesionálne videoobhliadky. Ide o moderný, priekopnícky trend v realitnom biznise, vďaka ktorému vieme dramaticky zvýšiť záujem i atraktivitu konkrétnej ponuky.

Copywriting

Kvalitné texty dokážu potencionálneho záujemcu osloviť a upútať. Copywriting perfektne zapadá do skladačky dokonalého inzerátu a dopĺňa pekné fotografie, dizajnový homestaging či iné formy realitného marketingu. Správne zvolený text dokáže vzbudiť u kupujúceho záujem a nehnuteľnosť tak predať oveľa rýchlejšie.

Právne služby a administratíva

Pomáhame ľuďom k bývaniu bezpečnou cestou. Zabezpečíme všetky dokumenty nutné k predaju nehnuteľnosti od kúpnej zmluvy cez návrh na vklad do katastra až po odovzdávací protokol. Každú nehnuteľnosť v ponuke preveríme z hľadiska vlastníckych práv, vecných bremien a iných tiarch. Budeme sa pýtať na prípadných nájomcov a ich právny status (napr. či bude nájomná zmluva ukončená riadne a včas pred zahájením predaja nehnuteľnosti). Zaujíma nás reálny technický stav nehnuteľnosti, spíšeme prípadné zjavné aj skryté vady. Zamedzíme tak možným sporom v budúcnosti a žalobám rôzneho druhu.

Financie

Vieme, že pri procese predaja nehnuteľností je práve dobre financovanie kľúčové. Našou veľkou výhodou je, že zastrešíme aj komplexné realitné služby, aj financovanie. Kupujúcim pripravíme nezáväzné ponuky z ktorejkoľvek finančnej inštitúcie, či už ide o banku, alebo napríklad stavebnú sporiteľňu. Pomôžeme s vybavením úveru za najlepších podmienok, ktoré aktuálne trh ponúka. Tým zabezpečíme rýchly a bezproblémový priebeh financovania.

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail