3 izbový holobyt s výhľadom do lesa v rezorte Quartetto na predaj v Banskej Bystrici | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

3 izbový holobyt s výhľadom do lesa v rezorte Quartetto na predaj v Banskej Bystrici

  • veľkorysý byt 104.74m2
  • slnečná terasa 20m2
  • 2x kryté parkovacie státie
  • pivnica 9m2
  • vizuály k bytu ako BONUS

124.74 m²


95.74 m²


2


2


Áno


Áno


Áno


3


áno


9 m²


JZ


hliníkové


podlahové/vlastný kotol


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Viac hľadať nemusíte. Poznám dokonale miesto pre Vašu rodinu! 

Hľadáte miesto, ktoré bude EXTRA pre Vás a Vašu rodinu?  Poznám ho. Moje meno je Martina Cibuľová a rada Vás týmto bytom prevediem osobne. 

------------ Priestranný 3 izbový byt so slnečnou terasou, v rezorte Quartetto, nádherné výhľady na les a 2 kryté parkovacie miesta. Práve ste našli dokonale miesto pre  Vaše nové bývanie.

Predstavujem Vám 3 izbový byt v rezorte Quartetto Banská Bystrica. Život v tomto rezorte Vám ponúka maximálne bezpečie a kvalitu bývania. To všetko pre Váš komfort. Ticho, súkromie, a pohodu.


Práve ste našli Váš domov

Premeňte byt na domov a využite možnosť dokončiť si byt podľa svojich predstáv. Pustite uzdu fantázií a dotvorte priestor podľa svojich predstáv. V novučkom 3 izbovom byte Vás budú prebúdzať lúče slnka a neskôr podvečer, si ho budete užívať na 20m terase s výhľadom na les. Dokonalý relax so svojou rodinou po hektickom dni.  


Žiadne problémy s parkovaním a wellness zóna ako bonus

K bytu ako bonus získate 2 kryté parkovacie státia a pivnicu veľku ako svet 😀, kam schováte všetko nepotrebné. Čaká na Vás oddych vo wellness zóne s plaveckým bazénom, saunou a vírivkou. Záhradné jazero s priľahlým lesom si užijete spolu s Vašimi deťmi.

Ak hľadáte priestranný, moderný, nadštandardný byt, bývanie v rezorte Quartetto splní Vaše očakávania. Buďte na svoje bývanie nároční a doprajte si viac.

➡️ Viac miesta.

➡️ Viac parkovania.

➡️ Viac prírody.

➡️ Viac relaxu.

➡️ Viac ticha.

➡️ Viac výhľadov.

➡️ Viac podľa Vašich predstáv.

Vychutnávajte si krásnu prírodu okolo, jedinečné výhľady, skvelé podmienky pre šport, relax, čí turistiku. To všetko ponúka bývanie na hranici mesta a voľnej prírody. Novučičký 3 izbový byt čaká iba na Vás!  

Zoznámte sa s týmto bytom osobne a nechajte sa namotať na toto nádherné prostredie. Kontaktujte ma. Rada Vás týmto bytom prevediem. 

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy

Galéria

Hoďte očkom aj po...

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail