Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite na Mládežníckej ulici je na predaj Banská Bystrica | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite na Mládežníckej ulici je na predaj
Banská Bystrica

  • 2 izbový byt 58.35m2 s lóggiou
  • čiastočná rekonštrukcia
  • mesačné náklady 180€
  • pekné výhľady
  • kompletná občianská vybavenosť

58.35 m²


5


Áno


Áno


Áno


Áno


2


áno


3 m²


panel


plastové


ústredné


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite na Mládežníckej ulici je pripravený na predaj!!! Príležitosť na super bývanie je tu!!!

---->2 izbový slnečný byt situovaný na Fončorde je ideálne riešenie bývania pre vás. Či už ste single, pár alebo rodina, tento byt vám ponúka viac ako len nehnuteľnosť. Nádherný výhľad do zelene je príjemný bonus tejto ponuky.

2 izbový byt (58.35m2) na 5. poschodí s kobkou Vás milo prekvapí. V byte sú klasické bukové parkety, vymenené stúpačky, plastové okná aj vstupné dvere, čiastočne vymenená elektrina, murované jadro, novšia kuchynská linka plus kompletné zariadenie a vybavenie bytu ktoré je už v cene. Zbytok necháme na Vás 😀. Určite oceníte kobku, ktorá sa nachádza na medziposchodí. Parking pred bytovkou a zastávka MHD tá je doslova pod nosom. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, sieť obchodov, služieb, ihriská, centrum pár minút peši. 

Ak vás tento byt zaujal, ozvite sa mi, rada vám ho ukážem osobne.

Cena
134 999 €
Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail