3 izbový byt s krásnym výhľadom na mesto v luxusnej štvrti Belveder | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

3 izbový byt s krásnym výhľadom na mesto v luxusnej štvrti Belveder

3 izbový byt s krásnym výhľadom na mesto v luxusnej štvrti Belveder

Predávať luxusný byt na Belvederi to je asi sen každého poctivého realitného makléra v Banskej Bystrici. Vďaka Bohu aj mne sa naskytla takáto príležitosť a samozrejme môj obchodnícky duch predsa nemôže odmietnuť takúto príležitosť. Tento byt ma odrovnal krásnym výhľadom na mesto a to zďaleka nebolo všetko čo ponúkal. Veľkorysá terasa s ranným slnkom a krb v byte to je luxus ktorý ponúka len zopár bytov v Banskej Bystrici.

Keď vtáčka lapajú... samozrejme beriem hneď, predám za 24 hodín za čo najviac pomyslela som si v hlave :-)). Majiteľ bytu nadšene opisoval svoj vysnívaný byt že je to super zariadený byt, ktorý nemá chybu. Už po viacerých skúsenostiach sa musím priznať beriem majiteľov bytov s rezervou a radšej sa idem presvedčiť na vlastné oči a nikdy nerobím odhad bytu ani ceny z dobrého slova už viackrát sa mi to vypomstilo, ale každý sa učí na svojich chybách predsa. Konečne nastal deň D zobrali sme s Ondrom aparatúru, foťák, dron, kameru... a vybrali sa do bytu. Ja ako totálny perfekcionista používam taktiku najprv zdrbať potom chváliť. Tá sa mi osvedčila najviac. Predávajúci mal mať byt nachystaný uprataný na fotenie priam ako cukrík. Cukrík to bol ale už taký rozbalený :-))). Bežne nám príprava plus fotenie trvá cca do hodiny v tomto prípade to boli asi tri hodiny s riadením presúvaním nábytku organizovaním vecí homestagingom ako vyšitým. Ešte aj psa sme stihli vyvenčiť. Nakoniec sa nám podarilo vytvoriť ten spomínaný cukrík efekt. Lebo nehnuteľnosť sa nepredá sama priatelia, nehnuteľnosť treba prichystať na predaj!!! Byt nás očaril hlavne svojou atmosférou krásnym výhľadom na Bystricu a krbom v byte, ktorý je rarita a vytvára krásu domova hlavne v zime. Všetky ženy pri ňom ochkali a predstavovali si tú romantiku pri praskajúcom ohňi a fľaši šampusu. Chlapi sa tešili najmä z luxusného garážového veľkého státia pre auto aj motorku. Celkovo sme stihli len 5 obhliadok lebo tá šiesta už privítala kupujúcich. Nastal čas pre novú životnú etapu a byt čakal na nich. Dobre vedia že byt v luxusnej štvrti s veľkorysým priestorom v byte, romantickým krbom, krásnou terasou s výhľadom na mesto, garážovým státím a komplet občianskou vybavenosťou je to čo tento byt ponúka ako bonus. Na kupujúcich sa mi páčilo to, že sa rozhodli rýchlo. Nešpekulovali riadili sa emóciou, ktorú tento byt vyvolal a platba v hotovosti potešila všetkých no najmä predávajúceho. Mám rada rýchle obchody, ľudí ktorí vedia čo chcú a vedia to aj ufinancovať. Tento obchod bol ako sen. Želám kupujúcim aby im dlho vydržala krásna emócia z bytu a našli v ňom radosť pohodu, komfort, krásne rána na terase i pri romantickom krbe s rodinou. A čo predávajúci?? Tomu tiež radosť z nového domu do ktorého sa už čoskoro presťahuje. 


Pre tých ktorých článok nezaujal a majú radšej štatistiky a čísla???

Predávať takúto nehnuteľnosť je pre mňa vždy veľká výzva, radosť ale aj kopec práce

✅ predaj spustený 14.8.2020 predaj ukončený 21.8.2020
✅ oslovili sme 10 816 ľudí reklamou na fb a instagrame
✅ video videlo celkom 8428 ľudí
✅ 2440 ľudí navštívilo webovú stránku kde bol byt zverejnený
✅ byt predaný za 249 990€

Tento byt nebol pre každého. Bonus je, že ho kupujú fajn ľudia ktorí v ňom nájdu nový domov a tým je aj moja úloha splnená.R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail