Ako predať nehnuteľnosť bez obhliadky za 48 hodín? Jednoducho! | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Ako predať nehnuteľnosť bez obhliadky za 48 hodín? Jednoducho!

Všetko sa dá. Áno, aj predať nehnuteľnosť za 48 hodín a bez obhliadky. No bez práce to úplne nebolo, to si nemyslite. V čom teda spočíva tajomstvo úspechu? V dokonalej príprave nehnuteľnosti na predaj...  

 Za peknou prezentáciou na internete, ktorá osloví záujemcu natoľko, že nepotrebuje prísť na obhliadku, sa skrýva poctivá príprava samotného bytu. Aj keď príprava trvá neskutočné hodiny, výsledok stojí za to. Všetko to začína poriadnym upratovaním. Upratať nevkusné čačky, sprcháče značky Fa a deodoranty z každej poličky. “Zmiznúť” musí milión šminiek, vecami ovešaný stacionárny bicykel aj gýčové obrazy zo stien. Nechať to tam znamená klinickú smrť pri predaji. Byt sa musí zmeniť na čistý priestor, všetko musí byť tip-top, odstránia sa drobné chybičky a niekedy nie je na škodu aj vymaľovať.  

Nie je nič horšie ako srsť a zápach po domácich miláčikoch alebo šoková terapia, keď na vás po otvorení dverí vyskočí pes 😊 Svojich domácich miláčikov, prosím, na dobu predaja nechajte radšej u susedy potešíte nielen seba ale aj ju :-). A teraz je konečne čas na home staging. Profesionálne upravený priestor dokáže divy, a pritom niekedy stačí iba vymeniť záclony a trochu posunúť gauč, vkusne doladiť zaujímavé vankúše či dekorácie ktoré strhnú oči. Priestor dokáže záujemcovi v sekunde vyraziť dych… a my sa snažíme, aby to bolo len v pozitívnom slova zmysle. 

Je dôležité, aby celkový dojem z bytu pôsobil príjemne a navodil atmosféru skutočného domova. Z nehnuteľnosti musí byť priestor, ktorý okamžite chcete mať. A navždy. Je to ako láska💖 na prvý pohľad, akurát, že realitná láska💗. Keď raz vstúpite do “osudovej” nehnuteľnosti, musíte mať motýle v bruchu. Musíte sa do nej zamilovať a nesmiete na ňu chcieť prestať myslieť. O to sa ako vaša realitná maklérka postarám👌. 

V tejto fáze musí spolupracovať aj majiteľ, a nastupuje druhá fáza príprava fotografa📷, kameramana🎥, strihača, grafika, copywritera📓 a všetku smotanu nakoniec zlízne len ten maklér😉, ktorý bude nehnuteľnosť predávať. Zdá sa vám zbytočné zapájať toľko ľudí do predaja? Dokonalé fotografie, videoobhliadka a texty sú tým, čo tvorí celý dojem z ponuky, čo dokáže okamžite osloviť záujemcov a odlíši vašu ponuku od kopy ďalších nehnuteľností, ktoré sú tiež v tomto čase na predaj. Tento servis okolo je vlastne to, čo dnes predá vašu nehnuteľnosť. 


Robiť aktívny predaj tiež znamená inzerát propagovať cez sociálne siete, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo, že je niečo nové na predaj. Dobrý realitný maklér má databázu klientov, ktorí majú záujem nakupovať pekné nehnuteľnosti. Po príprave a zverejnení inzerátu aj ja okamžite rozhadzujem siete na všetky strany a chytám tých správnych kupujúcich. Moja ponuka musí byť videná ako hvieza💫 v Hollywoode.

No, a ako to celé dopadlo? Príjemný zvuk vyzváňajúceho telefónu📱 48 hodín po zverejnení inzerátu jasne napovedá, že sa byt páči👍. 10 dopytov za 48 hodín nie je zlé číslo. Na druhej strane linky je pan s príjemným hlasom a pýta sa, či je tento cukrík🍬 ešte voľný? Jasné, vyhodili sme ho len včera, odpovedám.Chceli by ste ho prísť pozrieť? Nie netreba, ten byt beriem. Vaša prezentácia vyzerá skvele, byt je krásny a zaujal ma na prvý podľad, preto som sa rozhodol ho kúpiť! Rezervujte mi ho!🎆🎇🎆 

Znie to ako sen? Určite áno, sen každého realitného makléra predať nehnuteľnosť bez obhliadky. Taká je realita dokonale pripraveného inzerátu a prípravy do najmenšieho detailu. To je to, čo dnes predá aj vašu nehnuteľnosť!

Ak aj vy potrebujete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti, ozvite sa mi 📲 0917 744 859. Rada pripravím neodolateľnú prezentáciu tej vašej nehnuteľnosti. A predáme to. Možno aj skôr ako za 48 hodín😎!

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail