Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti fenomén doby covidovej. | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti fenomén doby covidovej.

Minulý rok prišla pandémia a do online sveta sa presunulo všetko, čo sa tam doslova zmestilo. Aj realitky začali viac fungovať online. Veľká dilema nastala ako robiť obliadky keď obmedzenie sem obmedzenie tam. Zákaz vychádzať, zákaz stretávať sa pomaly už zákaz aj dýchať. Ako ale vyriešiť obhliadky? Hm...Takmer nemožné. Mnohí si pomysleli že to už bude hádam aj koniec sveta. Ani sa im nečudujem. Začala som uvažovať ako ľuďom ukázať nehnuteľnosť tak aby mohli pohodlne sedieť doma na gauči a pozrieť si nehnuteľnosť do detailu. BINGO, TERNO, ako VÝHRA V ŠPORTKE sa pre mňa stala 3D virtuálna prehliadka nehnuteľností. Výborná vec!!! Pomáha mi predávať nehnuteľnosti aj bez toho, aby som vôbec vstala z postele. Fakt. Prečítajte si o tom viac.

Ale späť k téme. Virtuálne obhliadky ja osobne považujem za štandard pri predaji nehnuteľnosti a všetky kvalitné realitky, makléri by ich už mali mať. V podstate vám virtuálna prehliadka zaručí, že vami vybraná realitná kancelária alebo realitný maklér ponúka naozaj kvalitný servis aj v dobe covidovej.  

A to chcete.

Služba 3D virtuálnej prehliadky je jedným z marketingových nástrojov, ktorým odlíšim vašu ponuku nehnuteľnosti od ostatných na trhu. Pripravím ju tak, aby bola cukríková a aby zaujala už pri virtuálnej prehliadke. Veľká pravdepodobnosť že sa byt zarezervuje ešte pred tým, ako ho vôbec niekto uvidí naživo.

Prečo sa mi oplatí využívať 3D virtuálnu prehliadku pri predaji nehnuteľnosti?

1. Oslovím viac záujemcov

Na realitnom serveri sú mraky inzerátov na byty a domy. Ak chcem inzerátom zaujať, musím ponúknuť niečo, čo ostatní nemajú. A to bezpochyby v súčasnosti 3D sken nehnuteľností je. Vďaka tomu sa váš byt alebo dom odlíši od ostatných ponúkaných bytov, ďaleko viac ľudí si ho pozrie. A to, samozrejme, zvyšuje šancu na predaj.

2. Úspora času pre všetkých

Úspora času je benefitom nielen pre mňa ako maklérku, ale hlavne pre kupujúcich a predávajúcich. Kupujúci má možnosť si dopredu prejsť celú nehnuteľnosť a urobiť si predstavu. Na prehliadku prichádzajú častokrát ľudia, ktorí majú naozaj záujem. Fyzická prehliadka si totiž nejaký čas vezme, obzvlášť, ak v nehnuteľnosti ešte býva pôvodný majiteľ. Významne sa tak obmedzí tak populárna realitná turistika po bytoch ktorá v tejto dobe je najmenej vhodná :-))

3. Lepšia predstava pre kupujúcich

Obzvlášť výhodné je 3D prehliadku využívať pri veľkých nehnuteľnostiach. Takých, ktoré majú veľa miestností alebo niekoľko poschodí a celkovo sú členité a priestranné. Záujemca o kúpu sa tak môže dobre v celej nehnuteľnosti zorientovať a to z papierového plánu alebo pôdorysu často nie je vôbec jednoduché.

3D virtuálna prehliadka je jednou z mnohých exkluzívnych služieb, ktoré ponúkam svojim klientom. S jej prípravou nebudete mať žiadne starosti. Prídem k vám do bytu alebo domu s profesionálom Ondrom, ktorý je špeciálistom na 3D skenovania. Spoločne postupne prejdeme všetky miestnosti, ktoré si 3D kamera naskenuje, ak chcete, aj vyfotí. Náš Jaro (strihač) si potom vezme zdrojové dáta a na ich základe pomocou špeciálneho programu vytvorí výslednú virtuálnu prehliadku.

Som jednou z maklérok, ktorá túto novú technoNOVINKU pri predaji bytov a domov svojich klientov aktívne využíva. Ak aj vy chcete svoj byt, dom alebo pozemok v inzercii odlíšiť, vyvolať záujem a predať ho za čo najviac, som pripravená vám s tým pomôcť. 

  • Vďaka virtuálnej prehliadke sme extrémne rýchlo predali nehnuteľnosti dokonca bez obhliadky!!! 
  • No nie je to skvelé? Predať rýchlo, za čo najviac peňazí a ešte k tomu bez obhliadky? 
  • Ukážeme záujemcom vašu nehnuteľnosť z každého uhla!!!

Pripravím virtuálnu prehliadku aj pre vašu nehnuteľnosť. Napíšte mi📝 alebo mi jednoducho zavolajte! 📲 0917 744 859

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail