Exkluzívny dizajnový 2 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice je na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Exkluzívny dizajnový 2 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice je na predaj

  • veľkorysý byt 63.74m2 v novostavbe
  • dizajnovo vyladený do detailu
  • 2x balkón, 2x pivničná kobka
  • garážové státie
  • perfektná poloha v centre

63.74 m²


L


2


1


1


Áno


Áno


Áno


2


áno


6m2 m²


tehla


V-Z


plastové


radiátory


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Dokonalý dizajnový 2 izbový byt s garážovým státim v centre mesta je na predaj. Využite jedinečnú príležitosť bývania v centre. Ďalej už hľadať nemusíte ale poďte sa s nami pozrieť na tento skvelý 2 izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza na 2. poschodí kde Vás bezpečne dopraví výťah.

Veľkorysý priestor (63.74m2), zaujímavá dispozícia, kompletne zariadený a vybavený byt so zaujímavými vychytávkami poteší nejedno oko. Dostatok úložného priestoru vďaka nábytku na mieru určite oceníte. Nepotrebné veci upracete do 2 pivníc a auto do podzemnej garáže.

Dizajnér vytvoril pekný ale aj praktický byt, ktorý určite bude spĺňať Vaše predstavy o bývaní. Na kávu či vínko to máte doslova na skok alebo si to môžete vychutnať doma na dvoch slnečných balkónoch z obývačky a spálne. Super lokalita poteší najmä tých, ktorí majú radi mesto a nechcú mať do centra mesta ďaleko.

Vlastniť byt v tejto lokalite je zároveň skvelou investíciou, ktorá v budúcnosti vždy nájde zhodnotenie. Príďte sa sami presvedčiť teším sa na Vás.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail