Exkluzívny dizajnový 2 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice je na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Exkluzívny dizajnový 2 izbový byt v novostavbe v centre Banskej Bystrice je na predaj

  • veľkorysý byt 63.74m2 v novostavbe
  • dizajnovo vyladený do detailu
  • 2x balkón, 2x pivničná kobka
  • garážové státie
  • perfektná poloha v centre

63.74 m²


L


2


1


1


Áno


Áno


Áno


2


áno


6m2 m²


tehla


V-Z


plastové


radiátory


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Dokonalý dizajnový 2 izbový byt s garážovým státim v centre mesta je na predaj. Využite jedinečnú príležitosť bývania v centre. Ďalej už hľadať nemusíte ale poďte sa s nami pozrieť na tento skvelý 2 izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza na 2. poschodí kde Vás bezpečne dopraví výťah.

Veľkorysý priestor (63.74m2), zaujímavá dispozícia, kompletne zariadený a vybavený byt so zaujímavými vychytávkami poteší nejedno oko. Dostatok úložného priestoru vďaka nábytku na mieru určite oceníte. Nepotrebné veci upracete do 2 pivníc a auto do podzemnej garáže.

Dizajnér vytvoril pekný ale aj praktický byt, ktorý určite bude spĺňať Vaše predstavy o bývaní. Na kávu či vínko to máte doslova na skok alebo si to môžete vychutnať doma na dvoch slnečných balkónoch z obývačky a spálne. Super lokalita poteší najmä tých, ktorí majú radi mesto a nechcú mať do centra mesta ďaleko.

Vlastniť byt v tejto lokalite je zároveň skvelou investíciou, ktorá v budúcnosti vždy nájde zhodnotenie. Príďte sa sami presvedčiť teším sa na Vás.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail