Moderný 3 izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite Belveder na prenájom | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Moderný 3 izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite Belveder na prenájom

  • zariadený byt 87m2
  • krásny výhľad
  • terasa 14m2
  •  vonkajšie státie

87 m²


4


1


Áno


Áno


Áno


3


áno


3m2 m²


tehla


plastové


podlahové elektrické


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Ponúkame Vám na prenájom krásny trojizbový byt s terasou v novostavbe Belveder v obľúbenej lokalite v Banskej Bystrici. Slnečný byt má prevažne juhozápadnú orientáciu ktorá Vám poskytne dostatok denného svetla, najmä v poobedňajších hodinách a lúče slnka si vychutnáte na 14m2 terase. Nehnuteľnosť sa prenajíma vkusne zariadená a kompletne vybavená. V prípade potreby a seriózneho záujmu, možnosť doplniť vybavenie a zariadenie podľa Vašich potrieb. Súčasťou bytu je aj pivnica kde odložíte všetko nepotrebné. Lokalita sa vyznačuje perfektnou vybavenosťou, krásnym udržiavaním prostredím, veľkým bonusom je blízkosť do centra.

Dispozícia bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene odkiaľ je prístup do samostatnej izby, kúpeľne a toalety, kuchyňa je spojená s obývačkou z ktorej sa vychádza na terasu. Z prechodu medzi obývačkou a kuchyňou je vstup do spálne a tiež východ na terasu.

Byt je voľný hneď, možnosť okamžitého nasťahovania. Parking je zabezpečený buď vonkajším státim ale je možnosť parkingu aj v krytej garáži za príplatok. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradi 3x nájom. 

Atmosféru tohto bytu môžete zažiť len na osobnej obhliadke preto ma neváhajte kontaktovať 0907 409 364.Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail