Víkendová chata na predaj v Sielnici, Vaše miesto na oddych | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Víkendová chata na predaj v Sielnici, Vaše miesto na oddych

  • krásne prostredie
  • chata priamo v lese
  • čistý vzduch
  • kľud a pokoj

306 m²


1


1


Áno


Áno


Áno


4


drevo/tehla


drevené


krb, radiátory


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Víkendová chata s romantickým potôčikom - vaše miesto na oddych, relax s rodinou či priateľmi je práve v ponuke!!!

Už Vás nebaví tráviť víkendy v meste a máte dosť hluku a zhonu? Chceli by ste si oddýchnuť a načerpať sily v krásnom prostredí, či len tak vyvetrať hlavu?

➡️➡️➡️Poznám ideálne miesto pre Vás. Ponúkam Vám na predaj  rekreačnú chatu obklopenú krásnym lesom, prírodou a romantickým potôčikom.

Užívajte si voľné dni s rodinou v prírode. Venujte sa turistike, hubárčeniu, spoznávaniu prírody a hlavne, oddychujte. To všetko pre vás ponúka táto veľkorysá chata v Sielnici. Súčasťou chaty je ohnisko, altánok na posedenie s priateľmi, dreváreň či mini sklad kde odložíte náradie aj kosačku. Tú budete potrebovať pretože pozemok má 306m2 plus priľahlý pozemok k tomu. Pod chatou je malá pivnica na uskladnenie vínka ktorého nikdy nie je dosť 😊. Atmosféru tohto pekného miesta môžete zažiť len na osobnej obhliadke.

Nemusíte sa báť, táto chata ponúka dokonalú harmóniu s prírodou, ale nie je odrezaná od sveta. Nachádza sa len 14 minút autom od Banskej Bystrice, 6 minút od Kováčovej a 3 minúty od Sliača kde nájdete komplet občiansku vybavenosť, známe kúpele či fajnovú kaviareň. Príďte sa presvedčiť. Veľkým BONUSOM tejto chaty je aj kompletné vybavenie a zariadenie ktoré je už v cene!!!

Chata je zariadená a celoročne využiteľná. Kvôli skvelej polohe je ideálna nie len ako víkendové rodinné sídlo, či celoročne obývaný dom, ale je to aj výborná investičná príležitosť pre Vás.


Tešíme sa na Vás osobne!!!

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail