Zariadený 3 izbový byt s terasou na prenájom v privátnej rezidencii Viestová | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Zariadený 3 izbový byt s terasou na prenájom v privátnej rezidencii Viestová

  • atraktívna lokalita blízko do centra
  • zariadený byt s terasou
  • garážové státie
  • privátna rezidencia78 m²


68 m²


L


2


1


1


Áno


Áno


Áno


3


áno


tehla


plastové


ústredné


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Predstavujeme Vám perfektné rodinné bývanie v privátnej rezidencii na Viestovej ulici len pár minút od centra mesta. Práve tu sa nachádza pekný 3 izbový zariadený a plne vybavený byt s terasou a garážovým státim. Tento byt je aktuálne voľný a my Vám ho ponúkame na prenájom.

Atraktívna lokalita blízko do centra ponúka všetko čo k spokojnému životu budete potrebovať. Byt na druhom poschodí s výťahom je moderne zariadený plne vybavený a ponúkne Vám komfortné bývanie na ploche 68m2. Dominantou tohto bytu je prepojenie obývačky, kuchyne a jedálenskej časti z ktorej najviac oceníte výstup na slnečnú terasu (10m2) s dokonalým výhľadom na zeleň, ktorú si zamilujete rovnako ako my!! Detská izba alebo pracovňa? Necháme na Vás. Veľkorysá spálňa, kúpelňa s vaňou a chodba so vstavanou skriňou je dosť priestranná nato aby ste si tam uložili všetko čo potrebujete.

V suteréne  tejto rezidencie na Vás čaká parkovacie státie len a len pre Vás. Relaxovať môžete v privátnej zóne ktorej súčasťou je aj detské ihrisko. Využite jedinečnú príležitosť bývania v tejto lokalite som presvedčená že Vám tu nebude nič chýbať k spokojnému bývaniu. Stačí nám napísať alebo zavolať tešíme sa na Vás.

Cena
999 €
Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy

Galéria

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail