Zariadený 3 izbový byt s terasou na prenájom v privátnej rezidencii Viestová | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Zariadený 3 izbový byt s terasou na prenájom v privátnej rezidencii Viestová

  • atraktívna lokalita blízko do centra
  • zariadený byt s terasou
  • garážové státie
  • privátna rezidencia78 m²


68 m²


L


2


1


1


Áno


Áno


Áno


3


áno


tehla


plastové


ústredné


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Predstavujeme Vám perfektné rodinné bývanie v privátnej rezidencii na Viestovej ulici len pár minút od centra mesta. Práve tu sa nachádza pekný 3 izbový zariadený a plne vybavený byt s terasou a garážovým státim. Tento byt je aktuálne voľný a my Vám ho ponúkame na prenájom.

Atraktívna lokalita blízko do centra ponúka všetko čo k spokojnému životu budete potrebovať. Byt na druhom poschodí s výťahom je moderne zariadený plne vybavený a ponúkne Vám komfortné bývanie na ploche 68m2. Dominantou tohto bytu je prepojenie obývačky, kuchyne a jedálenskej časti z ktorej najviac oceníte výstup na slnečnú terasu (10m2) s dokonalým výhľadom na zeleň, ktorú si zamilujete rovnako ako my!! Detská izba alebo pracovňa? Necháme na Vás. Veľkorysá spálňa, kúpelňa s vaňou a chodba so vstavanou skriňou je dosť priestranná nato aby ste si tam uložili všetko čo potrebujete.

V suteréne  tejto rezidencie na Vás čaká parkovacie státie len a len pre Vás. Relaxovať môžete v privátnej zóne ktorej súčasťou je aj detské ihrisko. Využite jedinečnú príležitosť bývania v tejto lokalite som presvedčená že Vám tu nebude nič chýbať k spokojnému bývaniu. Stačí nám napísať alebo zavolať tešíme sa na Vás.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy

Galéria

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail