1 izbový byt na predaj skvelá investícia do bývania v Banskej Bystrici | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

1 izbový byt na predaj skvelá investícia do bývania v Banskej Bystrici

  • útulný byt s balkónom 30.44m2
  • veľkorysá pivnica
  • vonkajšie parkovacie státie (6 000 €)
  • podiel na pozemku

30.44 m²


2


1


1


1


áno


2.59 m²


tehla


plastové


ústredné


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Prvé bývanie a dokonalá investičná príležitosť! 

Poznám byt, ktorý je ideálny ako prvé bývanie pre aktívnych ľudí, či ako perfektná investícia do budúcnosti. Objavte ho spolu s nami.

----------------Kľud, pohoda a krásna príroda. To sú tri atribúty, ktoré najlepšie vystihujú tento jednoizbový byt s balkónom na Pieninskej ulici. Perfektná dispozícia bytu vás okamžite očarí. Bude tento byt Vaše prvé bývanie? Povedzte áno dokonalému jednoizbáku. S veľkorysou pivnicou nebudete mať málo miesta pre svoje veci. A pozor! Vďaka vonkajšiemu parkovaciemu miestu (6 000 €), ktoré je súčasťou obytného areálu a bude len a len Vaše, už nikdy nebudete súperiť o parkovacie miesto so susedmi. Lokalita je ideálna pre aktívnych ľudí, ktorí hľadajú život blízko centra mesta a zároveň chcú mať blízko do prírody. Z bytu to máte len 10 minút do centra a 10 minút priamo na Šachtičky. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, kaviarne, reštaurácie pokoj a krásna príroda. Skvelé miesto pre život. Okolité prostredie vám dáva priestor pre športové aktivity ako beh, lyžovanie, či prechádzky v prírode alebo môžete oddychovať v bezpečí uzavretého zeleného areálu obytného domu.

Ak hľadáte byt ako svoje prvé bývanie alebo skvelú investíciu do budúcna, tak tento by ste mali určite vidieť. Ma jedinečnú atmosféru ktorú proste musíte zažiť sami.

Ak sa Vám táto ponuka páči kontaktujte nás radi Vás týmto bytom prevedieme osobne.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Hoďte očkom aj po...

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail