2 izbový zrekonštruovaný byt blízko centra vo Zvolene je na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

2 izbový zrekonštruovaný byt blízko centra vo Zvolene je na predaj

  • kvalitná rekonštrukcia 2022
  • nábytok na miery bytu
  • 3x pivnica
  • skvelá lokalita blízko do centra

59.09 m²


51.85 m²


L


2


Áno


Áno


2


panel


parkety/dlažba


plastové


radiátory


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Luxusný👌 2 izbový byt blízko centra vo Zvolene je práve na dosah!!! 

Hľadáte nový domov🏡, ktorý sa bude spájať so slovami kompletne zrekonštruovaný, dizajnovo zariadený, blízko centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou🏤? Ak áno, tak táto ponuka je práve pre Vás. 

Priestranný a slnečný☀️ 2 izbový byt na ulici Bystricky rad prešiel poctivou kompletnou rekonštrukciou v roku 2022 na ktorej sa vôbec nešetrilo. Boli použité od podlahy až po strop prémiové a kvalitné materiály. 

Samozrejmosťou je úložný priestor v byte, vzdušnosť ktorú tento byt poskytuje a tiež priestor pre vás dozariadiť si byt podľa vlastných predstáv.

Kúpeľňa vás uchváti dostatkom úložného priestoru, pekným gressovým obkladom a dizajnovou sanitou. Sólo WC🚾 určite poteší.

Kuchyňa vyrobená na mieru poteší nejednú milovníčku varenia. Táto kuchyňa má jednoznačne šmrnc.

Obývačka s drevenými parketami dotvára čaro tohto priestoru kde sa búdete cítiť jednoducho skvele👌.

Spálňa je dosť veľká na to aby poskytla dostatok úložného priestoru, a je len na vás aby ste jej dopriali patričnú iskru 😍. 

V celom byte sú nové stierky, znížený sádrokartónový strop s citlivo osadeným dizajnovým osvetlením💡. V byte sú rekonštruované bukové parkety, ktoré vytvárajú teplo domova a sú pekným dizajnovým prvkom v byte. Nové plastové okná a vymenené radiátory zaručujú úsporu energii a nízke mesačné náklady na bývanie (140€/2os.).

Tento byt je určený pre dynamických ľudí ktorým tých pár schodov navyše nerobí problém a hravo vybehnú na 2. poschodie kde nájdu svoj vysnívaný domov, ktorý má iskru, šmrnc a štýl.

✔️Benefitom je bezproblémové parkovanie kde o miesto už nemusíte bojovať so susedom a blízkosť centra mesta máte doslova na skok.

Ak Vás táto ponuka zaujala a radi by ste ju videli osobne neváhajte nás kontaktovať 📲. Ja alebo Ivetka Vám tento skvelý byt ukážeme osobne.

Cena
139 999 €
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail