Zariadený rodinný dom Rudlová na predaj Banská Bystrica | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Zariadený rodinný dom Rudlová na predaj

  • dokonalé miesto
  • nadčasové materiály
  • záhrada so stromom
  • skvelá poloha domu

283 m²


130 m²


175.05 m²


vstavaná so spotrebičmi


2


Áno


Áno


Áno


4


áno


tehla


drevená podlaha/dlažba


plastové 3sklo pasív


tepelné čerpadlo


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Toto nie je len dom, toto je sen o bývaní

Dokonalé miesto

Dom sa nachádza v mestskej časti Rudlová v kľudnej zóne len pár minút do centra mesta. Na prvý pohľad pôsobí dom skôr nenápadným dojmom keď však vstúpite do dvora upúta Vás krásna uchvacujúca architektúra a hmota domu, ktorá na pozemku pôsobí majestátnym dojmom. Strategická poloha domu ponúka blízkosť mestskej dopravy priam na skok, pár minút peši do centra mesta a tiež napojenie na diaľnicu do 5 minút jazdy autom, kompletnú občiansku vybavenosť a všetko čo potrebujete pre svoj spokojný život. 


Genius loci

Samotné miesto má veľmi príjemnú atmosféru, ktorá je vytvorená peknou a upravenou záhradou krásnymi výhľadmi, vzdušnosťou a neopísateľným čarom domu ktorý zažijete keď doň vstúpite. Pred rekonštrukciou tu stál dom, ktorý mal svoje čaro a veľký potenciál preto sa realizátor rozhodol dom zachovať, zrekonštruovať a dať mu úplne novú podobu a zvýšiť kvalitu bývania vhodnú pre moderné bývanie. Vytvoriť dom ktorý bude spĺňať požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta a hlavne vytvoriť dom do ktorého stačí zobrať kufor a nasťahovať sa.


Dispozícia domu

Vstup do domu je cez novú priestrannú verandu. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa jedáleň, veľký otvorený priestor obývačky z ktorej môžete vyjsť rovno na terasu a užiť si stolovanie vonku alebo len tak sa kochať záhradou.  Ďalej tu nájdete samostatnú toaletu a plne vybavenú kúpeľňu s vaňou a nadčasovým dizajnom. Na prízemí je tiež miestnosť práčovne a veľká technická časť do ktorej schováte všetko nepotrebné. V technickej časti sa nachádza tepelné čerpadlo ktoré je hlavným zdrojom vykurovania vody,  podlahového kúrenia a radiátorov v dome. Teplo domu podčiarkuje kvalitná drevená podlaha, vycibrený vkus dizajnéra, krásne doplnky a nábytok vyrobený na „miery“ tohto domu. 

Na poschodí sú dve izby určené pre deti, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, veľkorysá spálňa s výstupom na terasu z ktorej máte úžasný výhľad do záhrady. Ideálne miesto na pohár vínka po ťažkom dni. Priestor čitárne kde sa vyníma pôvodný kryštálový luster dotvára čaro a príjemnú atmosféru tohto miesta. 


Nadčasové materiály

Dom, ktorý je krásny a funkčný by mal tiež elegantne starnúť. Preto sa pri rekonštrukcii zvolili kvalitné a nadčasové materiály. Každej časti domu a každému detailu sa venovala maximálna pozornosť a to ako pri návrhu, tak pri realizácii. Preferujeme totiž stavby udržateľné a dlhodobo fungujúce a krásne.


Záhrada so stromom

Veľkú pozornosť si zaslúži do detailu vyšperkovaná záhrada do ktorej sa zasadil strom aby vytváral príjemnú klímu počas celého roka. Rastliny a kriky sa vyberali s citom aby vytvárali dokonalý kolorit k domu a vytvárali tak ideálne podmienky na čas strávený v záhrade. Uloženie trávnika to je už len čerešnička na torte, ktorá dotvára nielen celkový dom ale aj pocit o domove a splnenom sne o bývaní!! 

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy a Pohľady

Galéria

Hoďte očkom aj po...

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail