Posledný rodinný dom na predaj v obci Nemce Nemce | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Posledný rodinný dom na predaj v obci Nemce

  • 10 minút od Banskej Bystrice
  • na skok do prírody
  • moderná architektúra
  • kvalitné bývanie

617 m²


167 m²


2


2


4


tehla


plast pasiv


elektrický kotol


Áno


Áno


Áno


Áno

TRIDOMY je jedinečný projekt 10 minút od Banskej Bystrice v obci Nemce. Táto lokalita ponúka kompletnú občianskú vybavenosť a služby pre pohodlný život. V okolí rodinných domov sa nachádzajú obchody, zastávka MHD, fit factory, rekreačné lyžiarské stredisko Šachtičky pre športové vyžitie.

Lokalita v 3 domoch ponúka absolútnu flexibilitu. Ak hľadáte moderný bungalov, s najnovšími technológiami v krásnom prostredí tak TRIDOMY naplní Vaše predstavy o kvalitnom bývaní. Posledná voľná parcela o výmere 617m2. Architektúra zabezpečuje súkromie a komfort každému. Očakávať môžete modernú architektúru, veľkorysé terasy, zelené záhrady a pasívny štandard. Už dnes môžete začať snívať o Vašom novom bývaní!

Lokalita

Nemce sú napojené na mestskú verejnú dopravu, ktorou sa rýchlo dostanete do práce, na nákupy alebo za zábavou do centra Banskej Bystrice. Zastávka linky je na skok. Ak uprednostňujete vlastnú dopravu, na diaľničný privádzač sú to 3 minúty jazdy.

Všade blízko

Len niekoľko krokov od rodinných domov sa nachádza centrum obce so všetkým, čo k bežnému životu potrebujete: potraviny, obchody, fitko, kostol, škôlka, športoviska, zastávka MHD do Banskej Bystrice.

V srdci obce

TRIDOMY má skvelú polohu na začiatku obce Nemce len 10 minút do centra Banskej Bytsrice, pár minút na diaľnicu, plná občianska vybavenosť v obci. Nemce a príroda okolo Nemiec poskytuje neobmedzené možnosti pre oddych, či už sa jedná o prechádzky po okolí, alebo množstvo turistických chodníkov rôznej obtiažnosti a niekoľko veľmi pekných cyklistických trás. Neďaleké rekreačné stredisko Šachtička ponúka služby pre turistiku, počínajúc ubytovaním, bazénom so saunou, pre športovo založených aj tenisové kurty, či jazdu na koňoch. Cykloturistické trasy v okolí sú určené pre rekreačných cyklistov, ale na svoje si prídu aj nároční cyklisti. Neďaleké lyžiarske strediská Šachtička a Selce-Čachovo ponúkajú zase športové vyžitie v lyžovaní, bežkárske trasy alebo nočné lyžovanie.

Architektom ste aj vy

Zvoľte si, ako bude Váš dom vyzerať. Je to jednoduché. Okrem veľkosti a tvaru podlažia si môžete sami vybrať aj interiérové dispozície a fasádne materiály, drobné dispozičné úpravy. Prevedieme Vás celým procesom výstavby a budete tak spoluúčastníkmi na výstavbe Vášho vysnívaného domu!!

Zodpovedný developer

Skúsenosti, kreatívny prístup a množstvo referencií od našich klientov nám umožňujú premeniť vízie bývania na realitu. K projektu TRIDOMY pristupujeme citlivo, s ohľadom na existujúce okolie. Spolupodieľame sa na zveľaďovaní spoločných priestorov, budovaní lokality, okolitej infraštruktúry a vzťahov a samozrejme chceme ponúknuť kvalitu bývania v čo najvyššom štandarde.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy a Pohľady

Galéria

Hoďte očkom aj po...

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail