Exkluzívne! Romantický dom v obci Staré Hory na predaj | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Exkluzívne! Romantický dom v obci Staré Hory na predaj

  • pekné prostredie
  • romantický dom
  • 370 m2 pozemok
  • možnosť bývania aj podnikania

370 m²


250 m²


220 m²


L


2


4


4


Áno


Áno


Áno


Áno


5


áno


tehla


drevo/dlažba


euro


elektrické, podlahové


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Potrebujete vypadnúť z mesta? Milujete lyžovanie? Hľadáte dom vhodný na rekreáciu alebo aj bývanie v malebnej obci? Práve ste ho našli! Ponúkame na predaj 2 podlažný rodinný dom v turisticky vyhľadávanej obci Staré Hory blízko lyžiarského strediska Donovaly!

Užite si pokojné bývanie na dedine, ale nenechajte sa pripraviť o výhody veľkomesta. Z obce Staré Hory ste v Banskej Bystrici do 15 minút. Len 10 minút od domu na predaj sa nachádza vyhľadávané lyžiarské stredisko Donovaly. Pokoj z tichej dediny vám pomôže umocniť wellness s bazénom, ktoré je vzdialené len 1 minútu od domu. A ak dostanete hlad, priamo v obci nájdete reštauráciu, pizzériu i krčmu. 

Romantický dom vhodný aj ako investícia

Dom v malebnej obci Staré Hory, bol využívaný ako penzión a hostel, najmä pre lyžiarov a turistov, ktorí obľubujú Donovaly. To z neho robí ideálnu investičnú nehnuteľnosť. A ak ste niekedy túžili po vlastnom penzióne, tak teraz ho môžete mať spolu s pozemkom o rozlohe 370 m2.  Vidiecku atmosféru celej stavby dotvára ovocný strom a potok, ktorý tečie popri pozemku. Dom je možné využívať aj na bývanie alebo ako víkendový dom pre veľkú rodinu. Pozostáva z 2 veľkých, samostatných bytových jednotiek, ktoré sú situované na jednotlivých podlažiach. 

1.NP: kuchyňa, 3 izby, spoločenská miestnosť s krbom, 2 x WC so sprchovým kútom, drevené schodište na 2.NP

2.NP: kuchyňa s obývacou izbou, 3 izby, 2 x kúpeľňa s WC

3.NP: povala

Vidiecky pocit z bývania

Nie úplne nová rekonštrukcia vám dáva priestor upraviť si dom podľa svojich predstáv. Avšak okamžitá rekonštrukcia nie je nutná. Dom prešiel  kompletnou rekonštrukciou v roku 2008, počas ktorej bývalý majiteľ nešetril a použil kvalitné materiály. Kúrenie je riešené krbovou pieckou na drevo. Výnimočné je, že v jednej izbe nájdete dokonca pôvodnú, zrekonštruovanú kachľovú pec, čo umocňuje vidiecky pocit z bývania. Výhodou domu je jeho podpivničenie. V každej izbe je elektrický konvektor. Pitná voda je z obecného vodovodu. Odpad je riešený septikom. 

Čaká vás celoročný relax v malebnej obci Staré Hory

Obec Staré Hory vám ako vstupná brána do Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, ponúka aj pútnické miesto so živou minerálnou vodou. Neďaleké Donovaly sú vyhláseným rekreačným celoročným strediskom. V zime si môžete užívať lyžovanie, v lete zase turistiku. Okolie dediny je ideálne pre hubárčenie. Aj milovníci halušiek si prídu na svoje. Neďaleká obec Turecká usporiadava každoročné majstrovstvá vo varení halušiek. Staré Hory sú ideálne miesto na oddych po celotýždennej naháňačke v meste. 

Raj na skok

Z Bratislavy sa sem viete dostať len za 2,5 hodiny. Z Banskej Bystrice máte Staré Hory vzdialené len 15 minút cesty. Svoj oddych máte doslova na skok. Stačí si zobrať veci, sadnúť do auta a prísť si užívať raj. Nehnuteľnosť je vhodná pre rodinu na bývanie, aj ako chalupa na víkendy, či ako investičná možnosť, splniť si sen a otvoriť si vlastný penzión. Dohodnite si obhliadku a príďte sa na vlastné očí presvedčiť čo táto skvelá nehnuteľnosť ponúka.Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

Hoďte očkom aj po...

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail