Rodinný dom Hosťovce na predaj-vysnívaný domov pre Vašu rodinu | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Rodinný dom Hosťovce na predaj-vysnívaný domov pre Vašu rodinu

 • tichá lokalita s perfektnou dostupnosťou
 • dom v kvalitnom štandarde
 • rovinatý pozemok 580m2
 • slnečná terasa

580 m²


226 m²


157.8 m²


U


2


2


Áno


Áno


Áno


4


áno


ytong


JZ


drevená/dlažba


plastové


tepelné čerpadlo


Áno


Áno


Áno


Áno

Rodinný dom v Hosťovciach - vysnívaný domov pre vašu rodinu. Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou a perfektnou dostupnosťou? Viac nemusíte!  Rodinný dom v Hosťovciach bude pre Vás skvelým kompromisom. Vytvorte si domov v tichej lokalite obce Hosťovce s dostupnosťou niekoľkých minút do mesta či na diaľnicu.

Harmonické bývanie s dostatkom priestoru a výbornou dostupnosťou

Exkluzívna novostavba 4-izbového rodinného domu sa predáva v štandarde s komplet zariadením a vybavením. Dom, garáž, záhrada so záhradným domčekom, slnečná terasa sa pýšia na pozemku o rozlohe 580 m2. Zastavaná plocha 226 m2 poskytne dostatok priestoru celej vašej rodine. Stavba je osadená do zástavby starších i nových rodinných domov v pokojnej štvrti. Slnečnú záhradu ocenia hlavne tí, ktorí milujú čas strávený vonku, vyvýšené záhony potešia záhradkárov. Určite vás zaujme dizajnovo upravená záhrada, ktorá lahodí oku aj duši. Novostavba spája pokojné bývanie s malou vzdialenosťou do Zlatých Moraviec, Topoľčianok či Nitry, ktorá je len na skok po D1. Jednoducho - ideálny domov pre mladú, dynamickú rodinku, ktorá hľadá zaslúžený oddych, ale nechce sa vzdať výhod života vo veľkomeste.

Moderná dispozícia domu

Dom je orientovaný na juhozápad, čo izbám zaručuje dostatok svetelných lúčov počas celého roka. Členov vašej rodiny určite poteší prístup na terasu, ktorý je z obývačky, kuchyne aj izieb. Tri izby, nadčasová veľkolepá kúpeľňa tvoria nočnú časť domu, ktorá je šikovne oddelená od dennej časti. Moderné riešenie v podobe veľkorysej obývačky a kuchyne vytvára vzdušný priestor. Tento pocit umocňuje aj 4 metre vysoký strop. Chladné zimné večery si môžete užiť pri krbe, ktorý má pripravené miesto v obývačke. Dom je prepracovaný do posledného detailu. V technickej časti nájdete hlavný zdroj vykurovania domu - tepelné čerpadlo Wiessman, ale aj priestor pre práčku a sušičku. Vašich hostí prekvapí už samotná vstupná chodba s dizajnovou talianskou dlažbou. Súčasťou chodby je aj samostatné WC. Na pozemku je murovaná garáž pre jedno auto a stojaca plocha pre ďalšie.

Zaujímavé informácie o dome 👀:

 • Stavba ytong 30 cm + zateplenie
 • Okná 3 sklá pasív farba biela
 • Vchodové bezpečnostné dvere
 • Elektronická garážová brána
 • Oplotenie pozemku
 • Drevené podlahy
 • Talianska dlažba + obklady
 • Sanita
 • Vnútorné dvere
 • Krbová pec
 • Tepelné čerpadlo Wiessman + podlahové teplovodné kúrenie
 • Nábytok vyrobený na miery tohto domu
 • Upravená záhrada + zavlažovací systém

Zážitok z bývania umocňuje kvalita novostavby

Rodinný dom v Hosťovciach uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Spája v sebe kvalitu použitých materiálov, moderné technológie, zaujímavú dispozíciu a do detailu prepracovanú architektúru s cieľom priniesť pohodový domov. 

Novostavbu postavila stavebná spoločnosť Else plus, s. r. o., ktorá má roky skúseností s výstavbou rodinných domov, bytových domov, rekonštrukciou objektov, pričom kladú dôraz na kvalitu od začiatku stavby. Stavebné práce zabezpečuje tím skúsených odborníkov, vlastní zamestnanci, preverení dodávatelia. Možno poznáte bytový dom na Skok alebo dom Rudlová, ktoré tiež vyrástli vďaka spoločnosti Else plus, s. r. o.

Dobrá adresa pre vašu rodinu

Bývanie v Hosťovciach predstavuje pokojnú a bezpečnú lokalitu, ktorá vás nepripraví o žiadnu z výhod veľkomesta. Z obce Hosťovce sa do Zlatých Moraviec dostanete za 6 minút autom, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, do Topoľčianok sa dostanete za 13 minút na národný žrebčín alebo k zubrej zvernici. Okolie Hosťoviec ponúka turisticky lákavé atrakcie, ako hrad Hrušov, Veľký Lysec alebo wellness v Beladiciach. To je len časť toho, čo môžete vidieť a zažiť v okolí. Hosťovce sú dobrá adresa pre vás a vašu rodinu! 

Domov si nekúpite ten musíte zažiť, kontaktujte ma. Budeme sa na vás tešiť na osobnej obhliadke.

Táto nehnuteľnosť sa už predala
Hľadáte podobnú nehnuteľnosť?


Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Pôdorysy a Pohľady

Galéria

Hoďte očkom aj po...

Realitné novinky

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail