Šikovný rodinný dom je na predaj v obľúbenej a turistami vyhľadávanej obci Kordíky | Realitný maklér Martina Cibuľová Banská Bystrica

Šikovný rodinný dom je na predaj v obľúbenej a turistami vyhľadávanej obci Kordíky

  • šikovný funkčný rodinný dom
  • mini záhrada s ovocnými stromami
  • obľúbené stredisko lyžiarov aj turistov
  • krásne výhľady

639 m²


2


1


Áno


Áno


Áno


4


tehla/kváder


plastové


radiátory/drevo


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

Potrebujete vypadnúť z mesta? Milujete lyžovanie a turistiku? Hľadáte dom vhodný na rekreáciu alebo aj trvalé bývanie blízko Banskej Bystrice? Práve ste ho našli! Ponúkame vám na predaj šikovný rodinný dom v turisticky obľúbenej a vyhľadávanej obci Kordíky!

Užite si pokojné bývanie na dedine, ale nenechajte sa pripraviť o výhody veľkomesta. Z obce Kordíky ste v Banskej Bystrici do 15 minút autom. Len 5 minút od domu sa nachádza vyhľadávané stredisko Kordíky s lyžiarským svahom a bežkárskymi traťami. Pokoj, kľud a ticho zaručene nájdete TU!!! 

Romantický dom vhodný aj ako investícia

Dom bol donedávna využívaný a plne obývaný. To z neho robí ideálnu nehnuteľnosť. Ak ste niekedy túžili po vlastnom dome, tak teraz ho môžete mať spolu s pozemkom o rozlohe 639 m2. Dom je možné využívať na bývanie, alebo ako víkendový dom pre rodinu či zaujímavú investíciu. 

Dispozícia domu:

1PP: kuchyňa, izba, wc, dreváreň, kotolňa, komora

1.NP: schodisko, vstupná chodba, kuchyňa, 3 izby, 1 x WC, kúpeľňa, špajza 

Vidiecky pocit z bývania

Dom je v pôvodnom ale zachovalom stave, plne funkčný ale samozrejme dáva priestor upraviť si ho podľa svojich predstáv. Ustredné kúrenie, kachľová piecka na drevo je hlavným zdrojom vykurovania. Pitná voda je z obecného vodovodu. Odpad je riešený septikom. Elektrina je plne funkčná. 

Čaká vás celoročný relax v malebnej obci Kordíky

Obec Kordíky sú obľúbeným rekreačným celoročným strediskom. V zime si môžete užívať lyžovanie, bežkovanie v lete zase turistiku, hubárčenie. Aj milovníci pekných výhľadov si prídu na svoje. Kordíky sú ideálne miesto na oddych po celotýždennej naháňačke v meste. Svoj oddych máte doslova na skok. Stačí si zobrať veci, sadnúť do auta a prísť si užívať raj. Nehnuteľnosť je vhodná pre rodinu na bývanie, aj ako chalupa na víkendy, či ako investičná príležitosť prenajímania turistom. 

Dohodnite si obhliadku a príďte sa na vlastné očí presvedčiť čo táto skvelá nehnuteľnosť ponúka.

Cena
145 000 €
Vypracovanie ponuky najvýhodnejších hypoték na túto nehnuteľnosť zadarmo
Mám záujem
Napíšte mi
Mgr. Martina Cibuľová
+421 917 744 859

Galéria

R E A L I T Y L E T T E R

Horúce realitné novinky
priamo na Váš mail